Posjet cjelodnevnom boravku za odrasle osobe s intelektualnim i mentalnim oštećenjem
Autor: Igor Žutić, 29. 5. 2017.

U sklopu tjedna "Hrvatska volontira i Dana otvorenih vrata udruga  2017.",učenici 2.b razreda smjera ekonomist su u četvrtak 25.svibnja 2017. posjetili su kuću Crvenog Križa Županja u kojoj boravi 40-ak korisnika.

Učenici su mogli sudjelovati u kreativnim radionicama koje su vodili korisnici i volonteri, pogledati izložbu fotografija "Naših prvih 5" te predstavu  "Reumatični kišobran" uz prigodnu okrjepu, kolače i kavu.

Zahvaljujemo Jeleni i Ivani na ugodnom druženju i veselimo se daljnjoj suradnji naše škole kroz uključivanje naših učenika u volontiranje i kreativne radionice.

Vedrana Šarec

Galeriju fotografija možete mogledati na ovoj poveznici