AGRO 2017 - školsko natjecanje fitofarmaceuta

Autor: Igor Žutić, 6. 2. 2017.

Dana 03.02.2017. održana su školska natjecanja (koja su u kategoriji međužupanijskih) učenika poljoprivrednih zanimanja. U našoj školi natjecali su se učenici 4.h razreda (fitofarmaceuti). Natjecali su se najhrabriji: Josip Filipović, Hrvoje Filipović, Marko Kalistović i Luka Vareševac.

Dečki su se ozbiljno pripremili i zato, ne iznenađuju, jako dobri rezultati teoretskog i praktičnog dijela natjecanja. Lista konačnog poretka je u prilogu. Najviše bodova ostvario je Hrvoje Filipović, čak 98/100! Čestitke Hrvoju! Nadamo se da će ostvariti plasman na državno natjecanje! Hvala svima koji su sudjelovali i pripremali natjecanje!

Galeriju s natjecanje možete pogledati na poveznici;

Konačnu ljestvicu poretka moćete pogledati u priloženom, dokumentu

Priloženi dokumenti:
Konacni_rezultati_natjecanja-_FITO.pdf (7.20 KB)

CMS za škole logo
Obrtničko-industrijska škola Županja / Veliki kraj 42, HR-32270 Županja / ss-obrtnicko-industrijska-zu.skole.hr / ured@ss-obrtnicko-industrijska-zu.skole.hr