Odluka o izvođenju nastave po MODELU A – nastava u školi
Autor: Katarina Nol, 12. 11. 2021.

Dana 10. studenog 2021. donesena je Odluka o izvođenju  nastave po Modelu A – nastava u školi  od 15.studenog 2021. u svim školskim ustanovama (svi razredi), kojima je Vukovarsko-srijemska županija osnivač, uz prethodnu suglasnost Stožera civilne zaštite Vukovarsko-srijemske županije.

Razrednici su dužni obavijestiti svoj razredni odjel o prelasku nastave na A model (nastava u školi) od ponedjeljka 15. studenog 2021.

Nastava se odvija po redovnom rasporedu 1. tjedna nastave.

Nastava će se izvoditi uz strogo pridržavanje epidemioloških mjera. Učenici su dužni nositi maske, odmah po ulasku u školu učenici su dužni oprati i/ili dezinficirati ruke prije ulaska u učionicu, učenicima će se mjeriti temperatura.