Festival jabuka
Autor: Katarina Nol, 23. 11. 2021.

Festival jabuka danas je zaista proslavio jabuku.

Kuhari, učenici zadruge Klasje, sekcije Kreativna kuhinja dali su mašti na volju te kreirali mnogobrojne delicije. Mogli smo vidjeti i kušati neobične deserte. U kabinetu ugostiteljstva redale su se slastice poput panna cotte od jabuka, mini tartova s kremom od vanilije i jabuka, čips od jabuka, pohane jabuke, džemovi s đumbirom, cimetom i jabukama, pite od prhkog tijesta sa šljivama i jabukama, kandirane jabuke te savijače od lisnatog i vučenog tijesta.
Strukovna nastavnica Ivana Milaković za članove Stručnog vijeća „Turizam i ugostiteljstvo" održala je radionicu izrade ušećerenih jabuka.

Sve delicije možete vidjeti u foto-galeriji.