Istraživanje o prehrambenim navikama učenika Obrtničko-industrijske škole Županja
Autor: Katarina Nol, 15. 10. 2021.

Istraživanje o prehrambenim navikama učenika provela je naša strukovna nastavnica Ivana Milaković.

U istraživanju je sudjelovalo 188 mladića i djevojaka, odnosno 40,69% učenika škole.

Sudjelovali su učenici od prvog do četvrtog razreda sljedećih smjerova: ekonomist, poljoprivredni tehničar-fitofarmaceut, kuhar, konobar, automehaničar,  vodoinstalater,  bravar,  CNC operater i frizer.

Cilj istraživanje bio je utvrditi prehrambene navike učenika i uvidjeti moguću povezanost između loših prehrambenih navika i povećane tjelesne mase ili pretilosti učenika.

Rezultate istraživanja možete pogledati u priloženom dokumentu.