Razmjena znanja

RAČUNALSTVO

Puno zadataka, kvizova i materijala za Računalstvo.

HRVATSKI JEZIK

Gramatika

Pravopis

Jezični savjetnik

U nedoumici ste kako nešto napisati? Provjerite ovdje!

e-lektire

Na Portalu e-lektire učenici osnovnih i srednjih škola, kao i njihovi nastavnici, mogu pronaći cjelovita književna djela hrvatskih i stranih pisaca u različitim digitalnim formatima prilagođenima suvremenim standardima responzivnosti i korištenju na različitim uređajima. Riječ je o više od 370 književnih djela, 160 zvučnih knjiga, 52 literarna kviza, 52 audiomamca, 52 metodičkih instrumentarija i 5 videomamaca. Pristup lektirnim djelima u potpunosti je besplatan za korisnike obrazovne zajednice, ali i za sve ostale zaljubljenike u knjige i čitanje.

Internet stranica na kojoj učenici osnovnih i srednjih škola mogu besplatno preuzeti lektire u elektroničkom obliku (pdf ili pub). Kliknite na knjige.

Provjeri je li tekst ispravno napisan.

MATEMATIKA

Na ovom linku možete naći riješene zadatke iz matematike.

ENGLESKI JEZIK

Vježbajte englesku gramatiku.

Pomoć pri vježbanju engleskoga jezika.