Datum objave: 14. prosinca 2025.
Kategorija: Vijesti

Advent u Osijeku

pro 14, 2025 | Vijesti

Učenici su sa svojim nastavnicama Katicom Mikić, Katarinom Nol i Sarom Nikolozo, u sklopu izvanučioničke nastave posjetili Osijek. Najprije su u kinu CineStar pogledali film Hamnet, koji ih je potaknuo na razmišljanje i raspravu o temama obitelji, gubitka i umjetnosti. Nakon projekcije, učenici su se uputili u grad, gdje su uživali u blagdanskom ozračju. Šetnja okićenim gradskim ulicama, mirisi adventskih slastica te ugodna atmosfera ostavili su snažan dojam na sve sudionike. Izlet je bio poučan, zanimljiv i ispunjen lijepim zajedničkim trenucima.

Pročitajte još

IN MEMORIAM – Zvonimir Lacko

S tugom obavještavamo učenike, djelatnike, bivše učenike i prijatelje škole da nas je u 87. godini života napustio naš dugogodišnji profesor matematike Zvonimir Lacko. Veći dio svojega radnog vijeka profesor Lacko posvetio je radu u našoj školi, gdje je svojim...

Skip to content