Datum objave: 11. svibnja 2026.
Kategorija: Vijesti

Državno natjecanje iz goegrafije

svi 11, 2026 | Vijesti

Državno natjecanje iz geografije održano je od 5. do 8. svibnja 2026. godine u Gimnazija Antuna Vrančića u Šibenik. Drugu godinu zaredom našu je školu predstavljao učenik Gabrijel Brčić iz 2. h razreda (smjer poljoprivredni tehničar – fitofarmaceut), koji je ostvario izvrstan rezultat osvojivši 7. mjesto u B kategoriji za srednje strukovne škole. Ovaj je uspjeh još značajniji jer je Gabrijel bio jedini pozvani učenik u svojoj kategoriji s područja istočne Hrvatske. Pokazao je izniman interes, trud i zalaganje u proučavanju geografskih znanja i vještina.

Mentor učeniku bio je Davor Relja, mag. geogr., savjetnik.

Čestitamo učeniku i mentoru na ostvarenom rezultatu te im želimo puno uspjeha u daljnjem radu.

Pročitajte još

Hvala za godine predanosti i sretno u zasluženoj mirovini!

Hvala za godine predanosti i sretno u zasluženoj mirovini!

U životu svake škole postoje ljudi koji svojim radom, znanjem i osobnošću ostavljaju trag koji vrijeme ne može izbrisati. Danas se opraštamo od naših dragih kolega koji završavaju jedno značajno životno i profesionalno poglavlje te odlaze u zasluženu mirovinu. Nakon...

Skip to content