Datum objave: 17. srpnja 2024.
Kategorija: Vijesti

Prikupljanje plastičnih čepova

U našoj se školi i ove godine pod vodstvom nastavnice Ksenije i  školskog volonterskog kluba “Agape” pod vodstvom nastavnice Vedrane, provodila akcija prikupljanja plastičnih čepova za Udrugu oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske sa sjedištem u Čakovcu.  Predali smo 150 kg plastičnih čepova u PU osječko-baranjsku s kojom imamo odličnu suradnju već godinama, od početka provođenja akcije u našoj školi. Cilj akcije je pomoć Udruzi oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske na način da se recikliranjem prikupljenih čepova osigura financiranje nabave skupih lijekova oboljelima od teških malignih bolesti, a ujedno se pridonosi očuvanju okoliša. Akcija se nastavlja, pridružite nam se!

“Svaki čep za jedan osmijeh”.

Hvala svim učenicima i djelatnicima škole, a posebno hvala našim volonterima!