Dodjela nagrada i priznanja Grada Županja
Autor: Katarina Nol, 21. 6. 2023.

Svečana dodjela nagrada Grada Županja najuspješnijim učenicima i mentorima održana je 21. lipnja 2023. u Amfiteatru srednjih škola. Više od 150 učenika osnovnih i srednjih škola primilo je novčane nagrade i priznanja. U ime Grada, priznanja i nagrade, uručili su gradonačelnik Damir Juzbašić i zamjenik gradonačelnika Petar Buljević.

Iz naše je škole nagrađena učenica Valerija Arlović koja je osvojila 1. mjesto na državnom natjecanju WorldSklills u disciplini AGRO. Mentorica je bila Jasenka Nikolić, dipl. ing. Nagrađena je i ženska ekipa u futsalu koja je osvojila 5. mjesto na Državnom školskom prvenstvu u sastavu: Antonia Bačić, Lucija Krištić, Helena Lešić, Kaludija Vukotić, Lea Župarić, Lorena Zlatunić i Mia Filipović. Voditelj ekipe bio je Luka Huber, mag. cin. Priznanja su dobile učenice koje su osvojile prva tri mjesta na Županijskom natjecanju iz geografije u A i B kategoriji, a to su: Lucija Baotić, Lorena Matkić, Petra Žarić, Tatjana Zurak, Matea Zubak, Sara Juzbašić i Antonija Iljić. Mentor učenicama je bio Davor Relja, prof. savjetnik.

Sve fotografije možete vidjeti u foto-galeriji.