SELEKCIJSKI POSTUPAK - POMOĆNIK U NASTAVI
Autor: Igor Žutić, 7. 9. 2023.

OBRTNIČKO-INDUSTRIJSKA ŠKOLA Ž U P A NJ A

32270 Županja, Veliki kraj 42

Tel/fax: 032/837-442

e-mail: ured@ss-obrtnicko-industrijska-zu.skole.hr

KLASA: 112-01/23-01/15

URBROJ: 2196-40-23-01-3

Županja,  7. rujna 2023. godine

PREDMET: Obavijest kandidatima prijavljenim na natječaj za radno mjesto –

pomoćnik u nastavi.-

Poštovani/ne,

Povjerenstvo za provođenje selekcijskog postupka za zasnivanje radnog odnosa u školi pregledalo je dokumentaciju kandidata i utvrdilo da poziva sljedeće kandidate na selekcijski postupak – razgovor s kandidatom.

Selekcijski postupak se provodi u  prostorijama Obrtničko-industrijske škole, Županja , Veliki kraj 42 .

dana  8. rujna 2023. godine s početkom u 10,00 sati

Za selekcijski postupak ponijeti osobnu iskaznicu.

Kandidati koji ne pristupe selekcijskom postupku, smatrat će se da su odustali od prijave na natječaj.

Kandidati koji su podnijeli prijavu za natječaj a nisu pozvani na selekcijski postupak nisu dostavili potpunu dokumentaciju traženu u natječaju (pismena prijava -navesti e-mail adresu na koju će Škola poslati obavijest o terminu provođenja selekcijskog postupka, preslika svjedodžbe,  preslika domovnice, uvjerenje o nekažnjavanju prema članku 106. stavku 1. i 2. Zakona o odgoju i obrazovanju (ne starije od 6 mjeseci), kratak životopis,  potvrda HZMO-a) ili ne udovoljavaju uvjetima iz natječaja.

Ravnateljica:

Vesna Ivančičević, prof.