2. izložba cvijeća u Nijemcima – „Jesenska metamorfoza - Vodomar“
Autor: Katarina Nol, 30. 9. 2023.

Dana 30. rujna 2023. održan je posjet 2. izložbi cvijeća u Nijemcima – „Jesenska metamorfoza -Vodomar“. Sudjelovalo je 10 učenica u pratnji 3 nastavnika.

Tema izložbe je ptica vodomar, ptica puna predivnih boja. Vodomar obitava uz rijeke stajaćice i rijeke koje sporo teku, poput rijeke Bosut, koja je uz samo izletište Sopotac, gdje su cvjećari iz cijele Republike Hrvatske aranžirali razne instalacije koje će oživjeti cvijećem i raznim biljkama.

Učenici su se upoznali s različitim tehnikama slaganja aranžmana s prirodnim materijalima u nijansama narančaste, plave, sive i bijele boje.

Sve fotografije s današnje izložbe možete vidjeti u foto-galeriji.