Poziv za javno nadmetanje za prodaju plastenika
Autor: Katarina Nol, 17. 1. 2024.

OBRTNIČKO-INDUSTRIJSKA ŠKOLA

Ž U P A NJ A

32270 Županja, Veliki kraj 42

tel/fax: 032/ 837-442

e-mail: ured@ss-obrtnicko-industrijska-zu.skole.hr

KLASA: 400-01/24-01/01

URBROJ: 2196-40-24-01-1

Županja, 16. siječnja 2024. godine

objavljuje

Poziv za javno nadmetanje za prodaju plastenika prikupljanjem pisanih ponuda

Više o pozivu pročitajte pod opširnije.

Predmet prodaje je;

1. Rabljeni plastenik površine 240 m2 i 25 rabljenih radnih stolova dim. 3x2x1

Plastenik je 2012. godište, dimenzije 30x8x4 m, 16 nosećih metalnih pocinčanih konstrukcijskih elemenata pokrivenih duplom PVC folijom, frontalna polikarbonatna klizna vrata s obje strane.

Rabljeni stolovi su 2012. godište, 25 komada dimenzije 3x2x1 m . Metalna konstrukcija stolova s drvenim radnim podnicama (daskama) na dvije razine.

Početna cijena 3.000,00 EUR

Navedeno se može pogledati u k,o, Bošnjaci, k.č.br. 5188

Prodaja se vrši po načelu „viđeno - kupljeno”, te se naknadne reklamacije ne uvažavaju.

Napomene:

• Djelatnost Obrtničko-industrijske škole oslobođena poreza na dodanu vrijednost temeljem članka 39.stavak 1 pod i Zakona o porezu na dodanu vrijednost, te je ponuđena cijena bez PDV-a ujedno i ukupna cijena ponude.

Sadržaj i način dostave ponude:

Pravo na dostavu ponude imaju sve fizičke i pravne osobe.

Ponuda mora sadržavati:

• ime i prezime, adresu i OIB za fizičke osobe;
  • naziv sjedište i OIB za pravne osobe;
  • adresu elektroničke pošte i lili kontakt telefon;
  • naziv predmeta ponude
  • Iznos ponude izražene u eurima (bez PDV-a /PDV se ne obračunava)
  • potpis fizičke osobe, odnosno ovlaštene pravne osobe i pečat ukoliko je ponuditelj pravna osoba.

Pisane ponude se dostavljaju osobno ili poštom u zatvorenoj omotnici na adresu Obrtničko-industrijska škola Županja, 32270 Županja, Veliki kraj 42. Na zatvorenoj omotnici je obvezno naznačiti „ ponuda za kupnju plastenika - ne otvaraj”. Na omotnici se naznačuje naziv ( ime i prezime) i adresa ponuditelja.

ROK ZA DOSTAVU PONUDA je 06. veljače 2024. godine do 12 sati

Sve dostavljene ponude upisuju se u upisnik prema redoslijedu zaprimanja. U upisnik se upisuje naziv ponuditelja, te datum i vrijeme dostave ponude. Nepravovremeno dostavljene ponude neće se razmatrati i bit će neotvorene vraćene ponuditeljima.

Postupak prodaje se provodi bez javnog otvaranja ponuda. Svi ponuditelji će biti pismeno obaviješteni o rezultatu nadmetanja najkasnije u roku 2 dana od isteka roka za dostavu ponuda.

Odabrani ponuditelj dužan je u roku 3 ( tri ) dana od dobivanja obavijesti o prihvatu ponude potpisati kupoprodajni ugovor, a po potpisu ugovora u daljem roku od 3 ( tri ) dana uplatiti cjelokupan iznos iz ponude na žiro račun naveden u ugovoru. Kupac može preuzeti predmet prodaje nakon sklapanja ugovora i uplate ukupne cijene .

Obrtničko-industrijska škola Županja zadržava pravo odbijanja svih pristiglih ponuda kao i poništenja nadmetanja.

Za sve dodatne informacije kontakt osoba je Kristijan Čaić mob 0996880576.

Ravnateljica:

Vesna Ivančičević, prof.