Poziv na selekcijski postupak - nastavnik PSIHOLOGIJE i KOMUNIKACIJE
Autor: Katarina Nol, 4. 3. 2024.

OBRTNIČKO-INDUSTRIJSKA ŠKOLA

ŽUPANJA

32270 ZUPANJA,

Veliki kraj 42

KLASA: 112-02/24-01/01

URBROJ: 2196-40-24-01-5

Županja, 04. ožujka 2024. godine

PREDMET: Obavijest kandidatima prijavljenim na natječaj za radno mjesto - NASTAVNIK PSIHOLOGIJE I KOMUNIKACIJE -

Poštovani/ne,

Povjerenstvo za provođenje selekcijskog postupka za zasnivanje radnog odnosa u školi pregledalo je dokumentaciju kandidata i utvrdilo da poziva sljedeće kandidate na selekcijski postupak - razgovor s kandidatom.

Selekcijski postupak se provodi u prostorijama Obrtničko-industrijske škole, Županja, Veliki kraj 42.

dana 06. ožujka 2024. godine (srijeda) s početkom u 10,00 sati.

Za selekcijski postupak ponijeti osobnu iskaznicu.

Utvrđivat će se znanja i sposobnosti iz sljedećih područja:

1.        Službeni Školski dokumenti kojima se uređuje rad škole (Statut, Godišnji plan i program rada škole, Školski kurikulum, Pravilnik o unutarnjem ustrojstvu škole, Pravilnik o načinu i postupku zapošljavanja u obrtničkoj školi Županja) - dostupni na mrežnoj stranici škole

2.        Zakoni i pravilnici iz područja obrazovanja (Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, Zakon o strukovnom obrazovanju, Pravilnik o ocjenjivanju i vrednovanju, Pravilnik o kriterijima za izricanje pedagoških mjera)

3.        Zakon iz područja radnih odnosa (Zakon o radu)

4.        Metodička i didaktička znanja